Barbara Haj

Z Państwo PIS
Wersja z dnia 10:45, 19 lip 2019 autorstwa Admin (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "Barbara Haj Prokuratorka Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, delegowana w kwietniu 2016 r. do Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczo...")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj

Barbara Haj

Prokuratorka Prokuratury Rejonowej w Chrzanowie, delegowana w kwietniu 2016 r. do Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. Jest to charakterystyczny dla „prokuratorów Ziobry” przykład awansu delegacyjnego o trzy stopnie hierarchii. Nawet powołanie do prokuratury rejonowej Haj otrzymała dopiero w styczniu 2015 r.

Prokurator Haj, na zlecenie ministra Ziobro, prowadzi jeden z wątków sprawy związanej z lekarzami, którym minister sprawiedliwości zarzuca rzekome przyczynienie się do śmierci jego ojca.

Zajmuje się też wnioskiem matki ministra sprawiedliwości zarzucającej innym prokuratorom „pomoc w uniknięciu odpowiedzialności karnej ewentualnym sprawcom przestępstwa”


https://wiadomosci.wp.pl/prywatna-wendeta-ministra-ziobry-6027386634478209a https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/skazany-na-wyrok-jak-polskie-panstwo-osacza-lekarza-ktory-leczyl-ojca-zbigniewa/wjg4yg3 https://dziennikpolski24.pl/jedenastu-wybrancow-prokuratury-krajowej/ar/9832990 https://pk.gov.pl/wp-content/uploads/2018/03/Barbara-Haj.pdf


POWÓD UMIESZCZENIA W SERWISIE: śledztwo budzące wątpliwości

POWÓD UMIESZCZENIA W SERWISIE: prokurator delegowany